en

00-367 Warszawa,
ul. Kopernika 3
tel. +48 (22)826-2259, 828-5267
fax +48 (22) 828-5268
www.iko.com.pl
e-mail: iko@iko.com.pl
click here for a map

Nowości


Drukuj
Po co uczyć się polskiego?

Polish Language Courses- Warsaw- IKOJeśli jesteś obcokrajowcem, któremu zależy na tym, aby szybko zacząć sobie radzić w codziennych sytuacjach, to mamy na to sposób! Metoda nauczania języka polskiego stosowana w IKO, wprowadza cudzoziemców szybko w praktyczny świat języka polskiego. Nie mówimy o języku polskim, tylko od razu w języku polskim. Jesteśmy dla naszych uczniów przewodnikami po języku, którzy pokazują drogę na skróty, uczą, jak omijać rafy i zdążać prosto do celu.

jak dojechać

Nauka poprzez praktykę.języka polskieg kursy

Nasza metoda polega na uczeniu praktycznych kompetencji językowych poprzez symulowanie rzeczywistych sytuacji. Nim uczniowie zdążą się zorientować stają się niezależni, rozmawiają z Polakami, pytają o drogę, proszą o pomoc, albo nawet udaje im się wynegocjować warunki kontraktu.

W jaki sposób możemy pomóc?język polski dla obcokrajowców

Nasz autorski program językowy powstawał na podstawie wieloletnich doświadczeń w nauczaniu języka polskiego jako obcego. Najważniejszym sposobem weryfikacji programu były dla nas opinie naszych uczniów. Starannie kontrolujemy postępy w nauce języka od poziomu początkującego aż po taki, który chcesz osiągnąć, uwzględniamy specyficzne potrzeby językowe studenta. Nasze materiały do nauki języka polskiego dotyczą zarówno języka ogólnego i języka specjalistycznego np.: polskiego używanego w pracy, czy języka prawnego lub medycznego. Zapraszamy na kursy grupowe w IKO, wyjazdowe kursy grupowe albo lekcje indywidualne.

  iko-facebook
© 2017 Szkoła języka polskiego dla obcokrajowców IKO
IKO | Kursy polskiego | Polish Language | Polish Courses